Forum AvP2-AJL

Forum dotyczące gry AvP oraz przynależnemu do niej modowi AJL.>>>www.avp2.pdg.pl<<<

Ogłoszenie

Forum się rozrasta... powoli...

#1 Dzisiaj 16:58:50

FoRest

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 3
Punktów :   

multoiplayet

siema mam avp2 z neta wpisalemjaks klucz cd mam xfire wchodze lacze sie z serwerem przez xfire i pisze mi costam czy mam ustawienia arcade daje tak potem wyskakuje ramka i pisze ze nie mozna polaczyc sie z serwerem czy z internetem co jest grane pisalo ze bedzie tak dzialac a nie dziala! pomocy

Offline

#2 Dzisiaj 16:58:50

Xenomorph

Administrator

3789500
Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 12
Punktów :   -1 

Re: multoiplayet

Najprawdopodobniej jeśli klucz jest z ogulniedostepnego źródła to jest zbanowany. Pewnie Xfire niemoże się łączyć takim kluczem, popytaj kumpli czy któryś nie ma normalnego klucza, niezbanowanego, i wpisz go do Xfile. Popróbuj jeszcze na innych serwerach...


Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Offline

#3 Dzisiaj 16:58:50

FoRest

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: multoiplayet

nic nie dziala ;( moze ty podasz jakis klucz do aliensa

Offline

#4 Dzisiaj 16:58:50

Xenomorph

Administrator

3789500
Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 12
Punktów :   -1 

Re: multoiplayet

Niestety nie jestem w posiadaniu niezabanowanego klucza... ale popytam jeszcze starych kumpli...


Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Offline

#5 Dzisiaj 16:58:50

FoRest

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: multoiplayet

to tak cheatowales ze cie zbanowali? jak znajdziesz jakiegos to podaj i pomóż grac

Offline

#6 Dzisiaj 16:58:50

Xenomorph

Administrator

3789500
Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 12
Punktów :   -1 

Re: multoiplayet

Klucze nie są zbanowane przez cheatowanie:P

Po prostu dawniej klucz do AvP można było bez problemu znaleśc w internecie i grać. Ale pewnego strasznego dnia "Mistrz gry" wyszukał w sieci pirackie klucze i je pobanował

Mój kumpel zapewne jest w posiadaniu jakiegoś "czystego" klucza, ale.... niemoge się z  nim skontaktować -_-


Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Offline

#7 Dzisiaj 16:58:50

Ajinur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: multoiplayet

nie bardzo wiem jaki macie problem, ale zeby móc grać bez tych cd keyów po prostu instalujesz podstawkę, wgrywasz pewien malutki patch na multiplayer, oczywiście żeby wersja gry była 1.0.9.6 i grasz normalnie bez wpisywania żadnego klucza, automatycznie łączy cie z multiplayer, jak znajdę tego patcha to tu podeślę, ja tak gram bynajmniej:)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomoc-psychologiczna.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.goldcraft.pun.pl www.opcm.pun.pl www.naruto-playbyforum.pun.pl